Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych STRATEG (wysokość podnoszenia do 3 metrów)

Opis

Podnośnik platformowy Strateg to urządzenie o najlepszych standardach i świetnych parametrach technicznych. Wyróżnia się wysokim stopniem wytrzymałości i odpornością na czynniki zewnętrzne. Doskonale nadaje się do wykorzystania przez osoby niepełnosprawne czy starsze. To wielkie ułatwienie nie tylko dla pacjentów, ale także dla opiekunów i całych rodzin. Warto zatem zainwestować w innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania. Konstrukcja platformy pozwala na transport osób między różnymi piętrami i poziomami w budynkach. Konstrukcja jest zwarta, nie mamy tutaj do czynienia z maszynownią, dzięki czemu całość jest bardziej praktyczna i lepiej się prezentuje. Winda wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, można ją montować nawet w miejscach niedostępnych dla innych podnośników.

Montaż jest prosty i komfortowy, nie wymaga wielkich ingerencji w przestrzeń. Nie trzeba przygotowywać nawet fundamentu pod całą konstrukcję. Inwestycja jest zatem bardzo ekonomiczna, a przy okazji bardzo praktyczna. Winda posiada dodatkowo rampę najazdową, automatycznie się porusza i jest rozkładana na dolnym przystanku. Całość może mieć dowolny kolor, wybrany przez użytkownika.
Platforma nie posiada wydzielonej maszynowni. Jest łatwa i szybka w montażu, doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie nie można zastosować tradycyjnych podnośników. Wyróżnia ją łagodny start i spokojne zatrzymanie w miejscu docelowym. Cała instalacja urządzenia zajmuje około czterech godzin. Można ją zamontować do ściany, nie trzeba przygotowywać fundamentu. Urządzenie jest ocynkowane i posiada gwarancję producenta. Jest też odporne na czynniki atmosferyczne i ekstremalne temperatury.

Wysokość podnoszenia w przypadku miejscu publicznych wynosi dwa metry. Wysokość podnoszenia osób to trzy metry. Napęd w przypadku tego modelu jest elektryczno-śrubowy. Maksymalny udźwig wynosi tutaj do 300 kilogramów. Jest to platforma wysokiej jakości, trwała i solidna, która zapewnia bezpieczny i w pełni komfortowy transport osób niepełnosprawnych i seniorów.

STRATEGDane

Dodatkowe informacje

Producent