Feedback

Tel: 603 527 751

biuro@pokonaj-bariery.pl

Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych H-ES (wysokość podnoszenia do 1,3 metra)

Kategoria:

Opis

Podnośnik platformowy H-ES jest odpowiedni do transportu osób niepełnosprawnych oraz seniorów i wszystkich osób poruszających się na wózkach inwalidzkich i z problemami ruchowymi. Jest to sprzęt wysokiej jakości, odznaczający się znakomitą trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne. Jest to urządzenie, które pomaga w transporcie osób między piętrami i poszczególnymi piętrami. To wielkie ułatwienie także dla opiekunów, dlatego warto postawić na nowoczesne technologie w tym właśnie zakresie.

Platforma w tym wydaniu nie posiada specjalnie wydzielonej maszynowni. Charakteryzuje się niewielką wagą i zwartą budową. Jest to wyjątkowe urządzenie, ponieważ nie jest związane na stałe z podłożem. Winda składa się z elementów o najlepszych standardach, są one stalowe i nierdzewne. W ten sposób użytkownik ma zapewnione długie i komfortowe użytkowanie sprzętu. Jest to odpowiednie rozwiązanie także w przypadku montażu zewnętrznego.

Ta winda zapewnia możliwość przewożenia osób w dowolnie wybrane miejsce. Można tutaj zamontować specjalne koła dojazdowe, co zapewnia jeszcze większy komfort użytkowania. Dodatkowo znajdziemy tutaj także specjalne mechanizmy antypoślizgowe i zabezpieczające przez zjazdem z platformy. Znajdziemy tutaj również nowoczesne zabezpieczenie przed użyciem przez nieupoważnione osoby. Można zablokować wyłącznik awaryjny.

Do stworzenia podnośnika wykorzystano wysokiej jakości elementy, jakie są odporne na korozję. Obudowa została wykonana ze stali nierdzewnej, podobnie jak podłoga platformy, co umożliwia komfortowe użytkowanie nawet na zewnątrz budynków. Bezpieczeństwo zapewniają dodatkowe awaryjne wyłączniki krańcowe.
Napęd w tym wypadku jest elektryczny, mamy tutaj specjalne siłowniki do wykorzystania. Maksymalny udźwig wynosi 260 lub 230 kilogramów. Wysokość podnoszenia wynosi metr lub 1,3 metra. To najlepszy wybór dla każdego, kto oczekuje doskonałej jakości i komfortu w swojej przestrzeni. Warto postawić na takie dopracowane sprzęty, które zapewniają sprawny transport osób, gwarantując użytkownikom pełne bezpieczeństwo.

H-ESDane To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Informacje dodatkowe

Producent